Zyrtarja e LSI për Ramën: Larg duart e gojën tënde të ndyrë nga njerëzit e LSI, ti njeri i droguar dhe i orgjive

E njohur për deklaratat e saj shumë të ashpra, këshilltarja e LSI, Elona Guri ka reaguar për sulmin që bëri kryeministri Rama ndaj LSI.

Në një postim në rrjetet sociale, Guri shkruan shumë e revoltuar dhe me terma ofendues ndaj kryeministrit.

Ajo i kërkon atij që mos të flasë dhe të merret me njërzit e LSI, pasi përgjigjen do ta marrë shumë shpejt nga qytetarët.

Loading...

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.