ZYRTARE: Barcelona transferon zëvendësuesin e Suarez, ja emri surprizë!

Skuadra e Barcelonës ka arritur marrëveshje me Frankfurtin për të transferuar sulmuesin serb, Luka Jovic.

21-vjeçari do t’i bashkohet katalunasve në verën e ardhshme dhe do të bëhet serbi i parë te Barcelona që prej kohës së Dragan Ciric.

Luka Jovic pritet të zëvendësojë Luis Suarez që tashmë në moshën 32-vjeçare po përgatitet t’i japë lamtumirën Barcelonës.

Kujtojmë që Dragan Ciric kishte luajtur 3 vite për gjigantin spanjoll nga viti 1997 deri më 2000.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.