Xhemi Shehu poston foton me bikini

Moderatorja e dashur për publikun shqiptar, Xhemi Shehu, ka tërhequr së fundmi vëmendjen teksa ka postuar në “Instastory” një foto me bikini.

xhemi

 

Xhemi duket në formë dhe seksi e shtrirë në bregdet me një palë rroba banje të kuqe.

xhemi1

Moderatorja gjithashtu ka zbuluar se ndodhet me pushime në parajsën tropikale, Tajlandë.

xhemi1xhemi shehuxhemi shehu 3

 

 

 

 

Për t

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.