Vritet një 18 vjeçar shqiptar në Greqi

Vritet naten me arme zjarri nje 18 vjecar ne Kavalla te Greqise. Mediat greke duke iu referuar te dhenave te para, nderkohe qe identiteti nuk eshte bere ende publik, thone se viktima dyshohet se ehste nje i ri shqiptar.

Ai eshte vrare me arme ne rruge dhe trupi i trij u gjet mes nje pellgu gjaku nga kalimtaret vetem mengjesin e sotem, ne oret e para.

 

Ne dore viktimes iu gjet edhe nje karmonedhe 50 euro. Dyshimet e para jane per nje sherr per ceshtje droge, por policia nuk ka dale ende me nje perfundim.

KABALA_NEKROS2KABALA_NEKROS1-768x576

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.