Vlorë/Gruaja po ndizte pompën e ujit gjen vdekjen

Një grua ka humbur jetën në qytetin e Vlorës këtë të martë. Ajo nuk ka mundur të mbijetojë dhe ka mbërritur pa jetë në spital.

Dyshohet se e reja, ka tentuar të ndezë pompën e ujit por ka rënë në kontatk me rrymën elektrike.

 

 

NJOFTIMI I POLICISE

Rreth orës 07:36, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtëtësia I.A., 38 vjeç, banuese në Vlorë.

Nga hetimet paraprake dyshohet se kjo shtetase ka tentuar të ndezë pompën e ujit por ka rënë në kontatk me rrymën elektrike dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet për sqsrimin e rrethanave.

 

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.