VILA E SATËME/ Reagon Berisha: Një ish i imi fyeu me gjuhën e rrugaçit…

Pak çaste me pare në studion e “Opinion” pati nje debat te ashper mes Mustafa Nanos dhe Gazmend Bardhit, këshilltari ligjor i PD, pasi ky i fundit gjatë debatit për çështjen Xhafaj, i ka thënë Nanos “që të flasin për vilën e tij”.

“Vilen e sateme” ia ktheu Nano, ndersa ka vijaur edhe me disa ofendime te tjera drejtuar Bardhit.

Menjehere me pas ka reaguar edhe Sali Berisha i cili shkruan:


Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.