VIDEOLAJM- Momenti kur Tom Doshi i afrohet protestuesve

Dita e sotme ne Shkoder eshte regjistruar me perplasje mes protestuesve te PD dhe policise, gjate konstituimit te keshillit te ri bashkiak.

Ne kete video shihet momenti kur deputeti i PS, Tom Doshi, kalon para protestueseve, te cilet tentojne t’i afrohen.

 

 

Eshte truproja e tij i cili e largon nga turme dhe me duar mundohet t’i behet mburoje.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.