Video/Kryeministri i thotë gazetarit “U onjsh në bythë”……

Video për të mos u humbur/ Gazetari telefonon Ramën, kryeministri nxehet keq: Ore je në metro? U enjtsh në by*hë, budalla! 

Kryeministri Edi Rama është i njohur për batutat dhe frazat e tij të ë=çuditshme që përdor në publik.

Kësaj here bëhet fjalë për një bisedë mes gazetarit të emisionit Stop, Renaldo Bregu.

Gazetari ka telefonuar Kryeministrin për t’i komunikuar disa shqetësime lidhur me turin e llogaridhënies me qytetarët.

Rama i është përgjigjur ashpër gazetarit duke i thënë “budalla”.

Telefonata mes tyre:

Rama: Ore je në metro apo s’je në metro?

Gazetari: Eeee faleminderit, kaq më mjafton. (Qesh)

Rama: Kujt i hëhëhë, u enjtsh në bythë, budalla. Mos e përdor më këtë numër telefoni.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme (minuta 11:00)

Kryeministri i thote gazetarit "U onjsh ne bythe"……Nuk e di kjo Onjtja ne bythe hyn te semundjet e ilaceve me…

Posted by Dritan Laci on Wednesday, June 6, 2018

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.