Video/Gazetari i njohur, pa drita natën e ndërrimit të viteve: Ju bëftë babagjyshi naftën mu në kokë

Zona të tëra nuk kanë pasur energji mbrëmjen e ndërrimit të viteve, e madje edhe brenda qytetit të Tiranës.

Gazetari i njohur Andi Bejtja ka postuar një video ku tallet me “Babagjyshin” i cili ndau dhurata  dhe punësoi një vajzë të komunitetit rom këshilltare të Ministrit Blendi Klosi. Nëse nuk vijnë dritat…….

Loading...

 

https://www.facebook.com/andibobi/videos/10214403401069810/

 

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.