VIDEO/ Tirana mund Laçin, por pret akoma për mbijetesën

Tirana arriti të fitojë në transfertën e Laçit me rezultatin 3-1, duke marrë tre pikë tejet të çmuara për mbijetesën, shkruan Syri.net.

Golat e Grecës, Kobina dhe Edon Hasanit i dhanë fitoren e shpresës bardhebluve (për Laçin shënoi Shtubina), të cilët tashmë kanë edhe sforcon e fundit për të bërë ndaj Flamurtarit në ndeshjen e fundit.

Me fitoren e Kastriotit 2-1 ndaj Teutës, Tiranës i duhet vetëm 1 pikë ndaj vlonjatëve në “Selman Stërmasi” për të siguruar qëndrimin në Superiore.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.