VIDEO/ Sherri Muç Nano-Salianji: Je idiot, je zar i vogël, deputeti: Zhvishu lakuriq…

Gazetari Mustafa Nano është përplasur me deputetin e PD-së, Ervin Salianji gjatë emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu.

Mustafa Nano e ka ofenduar deputetin Salianji, duke e quajtur si “dhi e zgjebosur”, “zar i vogël” dhe që ishte penguar që i kishte dhënë dorën në dy raste, pasi nuk e kishte merituar.

Por Salianji ka thënë se këto ishin provokime me qëllim për të hequr vëmëndjen nga skandali i audio-përgjimit të vellait të Ministrit të Brendshëm.

Më tej deputeti i ka thënë: Zhvishu lakuriq, por nuk e tërheq dot vëmendjen.

VIDEO/ Përgjimi i plotë, dëshmitari i Prokurorisë, Alizoti: Presionet nga Ardi Veliu dhe Taulant Balla

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.