VIDEO/ Rama tregohet i pasjellshëm me të pranishmit në një aktivitet, replikon ne facebook me komentuesit

Në videon e mëposhte e cila ka nisur të përhapet në rrjetet sociale, kryeministri Edi Rama përveçse I veshur në mënyrë aspak serioze por që kjo nuk përbën më lajm, ka mbajtur edhe një qëndrim të pahijshëm ndaj pjesmarrësve.

Siç shihet nga pamjet, në videon që zgjat më shumë se 80 sekonda, Rama nuk e largon për asnjë çast vëmendjen nga telefoni, as kur të tjerët duartrokasin, as pse dikush dëgjohet në sfond që mban një fjalim përballë të pranishmëve.

Madje, nga injorimi që ai u bën, të pranishmit vihen në siklet dhe e shohin duke pritur që kryeministri të reagojë përfshirë edhe ministrja Elva Margariti.

Kryeministri ndodhet në këto momente te Galeria Kombëtare e Arteve për hapjen e ekspozitës “Prova”, mirëpo mesa duket është aty vetëm fizikisht.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.