VIDEO/ Rama nuk gjen qetësi askund, shikoni si e presin shqiptarët në Londër…

Pas publikimit të përgjimeve në gazetën Bild, Edi Rama është nisur për në Londër.

Por edhe atje shqiptarët e kanë shprehur revoltën e tyre ndaj një Kryeministri të përfshirë direkt në vjedhjen dhe manipulimin e votave të qytetarëve shqiptarë në bashkëpunim me krimin dhe paratë e korrupsinit.

Ai është pritur në Londër si Maduro i Shqiprisë dhe me thirrjet Rama ik.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.