VIDEO/Panik dhe frike, avioni futuron mes grataçelave

Pamjet mund t’i shihni ne kete video, e cila ka marre reagime te shumta, disa madje e kane krahasuar edhe me 11 shtatorin 2001 kur avioni terrorist përplasi Kullat Binjake në SHBA.

Te tjere e kane cilesuar kete veprim te rrezikshem dhe krejt te panevojshem. 

321

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.