VIDEO/ Mesi nuk përmbahet, i fut duart në publik bashkëshortes

Lionel Mesi mbylli pak kohë me parë pushimet në Ibiza me gruan e tij, Antonela dhe me miqtë e ti, Luis Suarez, Fabregas dhe Zhordi Alba, të cilët ishin të shoqëruar gjithashtu me partneret e tyre.

MesiYlli argjentinas nuk para shquhet shumë për lajmet në mediat rozë, teksa është kapur “mat” gjatë një feste në Ibiza, duke i futur duart bashkëshortes së tij.

 

 

Videoja është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale, teksa të shumta kanë qenë komentet ngacmuese për “pleshtin”. Për më tepër ndiqni pamjet e mëposhtme:

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.