Video me “Bir K*rve”/ I treti i verteti!

Ndjese per fjalorin e rilindasve .

Kjo frazë e tij lejoi që mediat dhe gazetarët të spekullonin se ky ishte një mesazh i adresuar Ramës, sikurse bëri dhe ish-ministri Tahiri, kur u publikua skandali me drogën, e cila pasoi dhe me dorëzoimin e mandatit të deputetit

Por para Tahirit dhe Dakos, këtë shprehje e ka përdorur Edi Rama, sot kryeministër dhe dikur kryebashkiak i Tiranës dhe si duke tre eksponentët e PS-së kanë të njëjtin kod

Ju kerkojme ndjese per fjalorin e rilindasve.

Gepostet von Brryli Broadway am Freitag, 26. Oktober 2018

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.