VIDEO LIVE/ Çfarë po ndodh në selinë e PD në këto momente. Ja pamjet

Qindra qytetarë kanë vërshojnë në selisë së PD në shenjë revolte ndaj skandalit të përgjimeve të publikuara në median gjermane ‘BILD’.

Bëhet fjalë për një miting të paparashikuar që nuk dihet se si mund të vazhdojë.

Ajo që konstatohet tek të pranishmit është revolta për varrosjen e votës së lirë nga banda kriminale në pushtet.

Qytetarët thonë se janë të gatshëm të bëjnë çdo sakrificë për mbrojtjen e demokracisë dhe të votës së lirë./Syri.net

Ndiqni pamjet:

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.