VIDEO-LAJM/ Stuhi edhe në Sarandë, shihni si vrapojnë njerëzit nëpër rrugët e qytetit

Edhe qyteti i Sarandës është përfshirë mbrëmjen e sotme nga stuhi të forta ere.

12

 

Siç shihet në këto video, turistë dhe banorë të shumtë shihet duke vrapuar për të gjetur strehë për shkak të erës së fortë.

Për shkak të erës është ndërprerë edhe energjia elektrike në disa zona.

Era e fortë ka shkatërruar pemë nëpër rrugë.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.