VIDEO-HUMOR/ Merkel i tregon kushtet, Rama dridhet…

Gjermania mësohet se do ti vendosë kushte të forta Shqipërisë për hapjen e negociatave. Vendimi do të merret nga Bundestagu gjerman më 18 tetor, dhe kjo ka shtuar të dridhurat te kryeministri Rama.

Një video e cila po bën xhiron e rrjeteve sociale, ironizon pikërisht momentin kur Merkel i tregon kushtet e reja për hapjen e negociatave Ramës, ndërkohë që këtë të fundit papritur e zënë të dridhurat.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.