VIDEO/ Gallatë nga rrjeti me Niko Peleshin

Dje kreu i qeverisë Edi Rama prezantoi ndryshimet e tij në kabinetin qeverisës.

Disa ministra të cilët kishin 5 vjet në qeveri iken dhe u zevendësuan me të tjerë, disa anonime e disa pa kurrfarë eksperience as politike por as administrative.

Një ndër këtë ministra të përzënë nga Rama është edhe Niko Pelshi i cili mbante postin e Ministrit të Bujqësisë

Ndërkohë nëpër rrjet qarkullon një video ne të cilën autorët tallen me ish ministrin tashmë të shkarkuar.

Mos e humbisni…

© SYRI.net

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.