VIDEO/ E pabesueshme, për 25 minuta Manchester City i shënon 4 gola Chelseat

Manchester City po e shkatërron Chelsean në “Etihad Stadium”.

Pas vetëm 25 minutave lojë, Manchester City është duke e mposhtur me rezultatin e thellë 4-0 skuadrën londineze.

Sterling, 2 gola nga Aguero dhe Guindogan janë autorët e golave për ekipin e Guardiolës.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.