VIDEO/ Dekreti i Metës, përplasje fizike mes anëtarëve të PD dhe Policisë së Shkodrës

Perplasje mes policise dhe anetareve te PD tek KZAZ 2 ne Shkoder kete paradite.

Opozita nuk lejon hyrjen e forcave te policise ne pallatin e sportit ne Shkoder ku eshte e vendosur kjo KZAZ.

 

Nderkohe perfaqesues te opozites dhe efektiveve te policise u perplasen edhe fizikisht mes tyre.

KZAZ ka marre nje vendim per nisjen e punes per zgjedhjet vendore dhe policia ka mberritur per te hapur deren e pallatit te sportit./Panorama


 

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.