VIDEO/ Degjeneron sërish kampionati, goditet lojtari i Tiranës në Fushë-Krujë

Momente tensioni në stadiumi “Redi Maloku” në fund të ndeshjes mes Kastriotit dhe Tiranës.

Siç raportohet nga Fushë-Kruja, në momentet e mbylljes së takimit, është goditur lojtari i Tiranës, Grent Halili.

Edhe në momentet që arbitrat po dilnin nga fusha, edhe trajneri Mema është afruar tek trupa e arbitrave,  por është ndaluar nga forcat e policisë së shtetit, dhe është përplasur pikërisht me këta të fundit.

 

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.