VIDEO/ Basha fton shqiptarët në protestën e nesërme në Tiranë, ja mesazhet

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e neserme në Tiranë.

Mesazhin e tij që ka shprëndarë në faqen e tij në facebook ai e shoqëron edhe me video.

Ja mesazhi i plotë:

Të gjithë në Tiranë nesër, më 25 maj në orën 19:00, për të treguar vendosmërinë tonë për liri, për demokraci, për zgjedhje të lira e një qeveri nga populli, të popullit dhe për popullin, për Shqipërinë si e gjithë Europa.

Asnjë hap pas! #25maj #ShqipëriaSiEuropa

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.