VIDEO/ Basha denoncon korrupsionin e qeverisë Rama, ka një mesazh për shqiptarët

Kreu i PD-se, Lulzim Basha ka denoncuar sot me video rrenimin e ekonomise dhe vendit, duke akuzuar per kete direkt kryeministrin Edi Rama dhe korrupsionin e qeverise se tij.

Shqiptarët varfërohen çdo ditë nga korrupsioni i qeverisë Rama:

Gepostet von Lulzim Basha am Donnerstag, 13. September 2018

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.