VIDEO/Aktivisti i shoqërisë civile na fton të besojmë sinqerisht…

Zirkon Disha, aktivist  i shoqërisë civile ka publikuar një video ku na fton të shikojmë “gjeneral XhaferrinË dhe “bablok Ramën”…

Mos e beso po deshe ..

Mos e beso po deshe …

Gepostet von Zirkon Disha am Sonntag, 23. Juni 2019

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.