Video😂/ Spiropali: Na u prish gjiza ne se na ktheu vizat Holanda

Videot me dublime në rrjetet sociale nuk kanë lënë pa prekur as ngjarjen e fundit ku në parlamentin hollandez u propozua për vënien e vizave me Shqipërinë.

Faqja “NGOP” nĂ« rrjetet sociale ka dubluar njĂ« video tĂ« ministres pĂ«r MarrĂ«dhĂ«niet me Parlamentin, Elisa Spiropalit.

Spiropali, me zĂ«rin e dubluar, deklaron se: Tani qĂ« na hoqi vizat Hollanda na u prish gjiza neve, nĂ« HollandĂ« s’ka ngelur njeri pa shkuar. PĂ«rse duhet tĂ« shkojmĂ« nĂ« HollandĂ« pĂ«r tĂ« pirĂ« hashahin, se pak hashash ka ShqipĂ«ria por tĂ« shkojmĂ« tĂ« pijmĂ« hashashin e botĂ«s me lekĂ«.

Shikoni videon epike dhe qeshni me lot.

Vizat me Hollandën dhe Spiropali

Vizat me Hollandën dhe Spiropali

Gepostet von NGOP am Donnerstag, 18. April 2019

Loading...
TĂ« ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.