Veliaj zbulon emrin e veçantë të djali, ja si do quhet “tironsi më i ri në qytet”

Kajan është tironsi më i ri i kryeqytetit. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj zbuloi sot përmes një postimi në rrjetet sociale emrin e djalit të tij, i cili lindi mëngjesin e së shtunës në maternitetin shtetëror ‘Koço Gliozheni’.

WhatsApp Image 2018-10-08 at 8.17.24 PM

Ai falenderoi stafin e mjekëve te kryesuar nga doktori Orion Glozheni për kujdesin që treguan, si dhe te gjithe ata qe e kane uruar per lindjen e Kajanit.

 

 

WhatsApp Image 2018-10-08 at 8.17.23 PM

“Ne u bekuam këtë fundjavë me birin tonë Kajan – tironsin më të ri në qytet! Mirënjohje nga zemra krye-Doktorit të Tiranës Orion Glozheni, dhe Gencit, Dritës e Valit nga ekipi i tij i mrekullueshëm tek Materniteti i ri. Shumë dashuri e mirënjohje për gjithë urimet tuaja!”, shkruan ai.

WhatsApp Image 2018-10-08 at 8.17.22 PM

WhatsApp Image 2018-10-08 at 8.17.20 PM

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.