Vdes aktorii njohur u hodh nga ura

Aktori i filmit ‘Thor’ dhe ‘Terminator’, Salvation’ Isaac Kappy është konfirmuar i vdekur, pasi u hodh nga një urë në Arizona të hënën, sipas TMZ.

1

 

Zyrtarët konfirmuan se Kappy, 42 vjeç, u godit nga një kamion, pasi u hodh nga Ura Transwestern Road në Interstate 40, ku vdiq, sipas një deklarate nga Bart Graves, zëdhënës i Departamentit të Sigurisë Publike të Arizonës.

2

Para se te merrte vendimin ai kishte postuar nje deklarate te gjate në Instagram ku shkroi: “Unë nuk kam qenë një djalë i mirë” dhe “kam qenë abuziv ndaj njerëzve që më donin mua”.

Ai ka qene ne akuze per sulm ndaj vazjes se Michael Jackson, Paris. Mes te tjerash ne shenimin e tij ai shkruante: “Unë nuk kam qenë një djalë i mirë. Në të vërtetë, unë kam qenë një djalë shumë i keq gjatë gjithë jetës sime”.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.