Vajza e ish-deputetes së PD “djeg” Instagramin, publikon fotot sensuale që nuk i lënë vend imagjinatës

Kjo është një ndër modelet më shumë të komentuara për bukurinë e saj dhe format fizike tejet sensuale.

Fjala është për Ada Dedën, vajza e ish-deputetes së PD, Albina Deda, e cila është një personazh i njohur tashmë për showbizin shqiptarë.

Aktive mjaft në rrjete sociale, së fundmi bukuroshja Ada ka postuar disa foto ku shfaqet me një body ngjyrë të kuqe, teksa nxjerr në pah format e saj trupore.

45454425565111144

ada-600x360

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.