Tritoli te shtëpia e Xhisielës, Berisha akuzon rëndë Ramën: Kryepërdhunuesi i tmerruar…

Nëpërmjet një statusi në “Facebook”, Berisha u shpreh se me deklaratën e saj të njëjtë me të Ramës, Xhisiela “akuzoi dhe faktoi përfundimisht me fjalët e saj tekstuale me te Edvinit se ai është kryepërdhunuesi i shtetit përdhunues!”

Statusi i Plotë i Sali Beirshës në “Facebook”

Viktima XH. M certifikon Ramen si kryeperdhunues!

Te dashur miq, pas vendosjes se tritolit te gjysherit e Xh. M, Edvin Kristaq Rama deklaroi se tritolin e vendosi opozita, duke treguar keshtu tmerrin e brendshem qe e ka kapur si kryeperdhunues i shtetit perdhunues.

Ai, per te shpetuar nga ky tmerr thirri ne ndihme me detyrim viktimen XH. M, e cila deklaroi germe per germe dhe fjale per fjale ate qe tha dy ore me pare Edi Rama duke akuzuar dhe faktuar keshtu perfundimisht me fjalet e saj tekstuale me te Edvinit se ai eshte kryeperdhunuesi i shtetit perdhunues! Sb

Image

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.