Tjetër skandal seksual me policinë/ Oficeri tenton të përdhunojë studenten në Fakultet

Skandal tjetër seksual me policinë.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike një tjetër denoncim, ku shkruan se një oficer i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë ka tentuar të përdhojnë një studente në Fakultetin Juridik në Shkodër.

Sipas denoncuesit, kanë qenë studentët që e kanë bllokuar në banjo deri kur ka mbërritur policia.

Denoncimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Narkoperdhunuesi me uniforme arrestohet nga studentet!

Polici i forcave te nderyrjes se shpejte vishet civil, tenton te perdhunoje studenten ne Fakultetin Juridik ne Shkoder.

Studentet e arrestojne dhe ndryjne ne banjo. Ju lumte!!

Lexoni mesazhin e studentit dixhital. sb

Zoti Berisha tani sapo eshte arrestuar ne fakultetin juridik ne Shkoder nje polic i veshur civil i cili ka 2 dite qe ngacmon vajzat e fakultetit dhe njeren ka tentuat per ta perdhunuar. Perdhunuesi eshte efektiv i forcave te mderhyrjes se shpejte.Studentet vajza jane shokuar shume por me nderhyrjen e djemve perdhunuesi eshte mbajtur i mbyllur ne banjo deri sa ka ardhur policia. Policia dje nuk ka bere asgje Ai ka qen edhe dje ku ka ngacmuar dhe nje pedagoge.Kjo eshte policia edvin kristaq rames.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.