Tiranë një vajzë e re kërcënon se do hidhet nga tarraca

Ngjarje tragjike raportohet në këto momente në Tiranë ku një vajzë e re kërcënon se do hidhet nga tarraca.

Ngjarja po ndodh në rrugën “ Dervish Hatixhe” pranë Ministrisë së Drejtësisë në Tiranë. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po bën të mundur shpëtimin e vajzës .

Loading...

Vajza e familjes Hoxha ka hipur në tarracën e shtëpisë duke paralajmëruar se do të vetëvritet nëse shteti nuk tërheq vendimin për prishjen e shtëpisë së tyre.

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.