Tani është në burg, Keisi i bën dhuratën e veçantë Stresit (FOTO)

Edhe pse ka 3 javë që reperi i njohur Stresi ndodhet në burg, bashkëshortja e tij, Keisi nuk ka reshtur së mbështeturi atë.

stresi-dhe-e-dashura-compressor-e1518355211209

Nëpërmjet postimeve të ndryshme në profilin e saj në “Instagram”, Keisi tregon se është gjithmonë pranë Stresit dhe se beson te pafajësia e tij.

 

E teksa pret që reperi të jetë i lirë, ajo dëgjon këngët e tij dhe realizon video që më pas i publikon në “Instastory”.

keisi

Por pak më parë Keisi ka lajmëruar të gjithë fansat e saj se ka hapur një blog të ri. Aty, ajo do të rrëfejë më shumë nga vetja dhe jeta e saj si bashkëshortja e një reperi.

Si fillim, Keisi ka zbuluar 10 gjëra që askush nuk i dinte për të. Mes këtyre “sekreteve”, ajo ka treguar edhe talentin që ka në pikturë dhe dhuratën e veçantë që ka bërë për Stresin.

keisii

“Nuk jam Pikaso, por marr kënaqësi kur krijoj portrete të njerëzve që dua”, ka shkruar Keisi në postimin ku tregon portretin e reperit dhe babait të tij, Sali Lushaj.

keisi1keisi1

stresi-keisistresi keisi

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.