Supermodelja pozon nudo në shkretëtirë (FOTO)

Supermodelja, Naomi Campbell, ka lënë pak vend për imagjinatën telsa ka publikuar në profilin  saj në “Instagram”, një foto ku shfaqet nudo.

naomi1

 

Campbell ka pozuar për British Vogue në shkretëtirë vendosi që atë imazh ta ndante me 7.3 milionë ndjekësit e saj.

naomi

Modelja seksi u shfaq tërësisht nudo duke vënë në pah linjat e saj të përsosura trupore.

49-vjeçarja pozoi në mes të shkretëtirës së Kenias dhe dukej mahnitëse.

Naomi Campbellnaomi-campbell-1naomi2naomi2

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.