Sulmohet me bojë deputeti i ri i LSI-së, detajet e para

Sulmohet me boja sapo doli nga dera e banesës deputeti i ri i LSI-së, Ralf Gjoni.

Kanditati i LSI, Ralf Gjoni i cili pranoi mandatin është sulmuar me bojë. Mësohet se Gjoni është qëlluar tekss hyrja e shtëpisë së tij, teksa ishte nisur për të shkuar në Kuvend ku edhe do të bënte betimin.

Ngjarjen e ndodhur e ka konfirmuar vetë deputeti për mediat, i cili është shprehur se teksa po dilte nga banesa një djalë i ri e ka pritur tek hyrja e pallatit dhe i ka hedhur bojë.

Po ashtu Gjoni është shprehur se nuk dihet çfarë sulucioni është përdorur pasi një pjesë e bojës nuk hiqet nga lëkura.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.