Suarez shkakon përplasje tek Barça, Valverde mbron sulmuesin

dhe kjo situatë ka shqetësuar drejtuesit e klubit.

Pas kësaj është trajneri Valverde i cili i ka dalë në mbrojtjte 32 vjeçarit duke thënë se Barcelona duhet të ketë durim për Suarez.

“Të gjithë kemi nevojë për golat e tij, por nevojitet durim dhe këmbëngulje”.

“Kjo është ajo, që po e udhëheq lojtarin në këto momente. Durimi i tij do të shpërblehet, sepse është një lojtar i madh”- përfundoi intervistën Valverde.

AI prêt që Suarez të shënojë sot kundër Sevilla-s.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.