Stuhia “merr” çatinë e një pallati në Korçë

Moti i keq me reshje shiu e dëborë, shoqëruar me erëra të pashembullta për stinën dhe për vetë Shqipërinë, ka përfshirë edhe Korçën.

 
 Moti i keq me reshje shiu e dëborë, shoqëruar me erëra të pashembullta për stinën dhe për vetë Shqipërinë, ka përfshirë edhe Korçën.

Banorët thonë se janë tmerruar nga zhurma, por fatmirësisht nuk raportohet të lënduar.

Paraprakisht thuhet se si pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

   
Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.