Sms-të erotike të Salianjit/ Ilir Vrenozi: Grida më zhgënjve, pjeshkë pa klas…

Edhe pse nuk ka ende një konfirmim, të gjithë pretendojnë se shtetasja GD, është deputetja demokrate Grida Duma.

Teksa publikon një foto nme  Grida Dumën në Facebook Vrenozi i zhgënjyer i kërkon asaj të reagojë.

Postimi i plotë:

ME ZHGENJEVE ! 

Me thuaj Grida te verteta jane keto qe po degjoj !

Po zjarrin i vije pjeshkes dhe atij mos ja jepje , te dija femer me klas …. me Zhgenjeve ??

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.