“Skifterët” bënë aksident pasi vodhën BMW një vdes në vend, dy plagosen

Një shqiptar mbeti i vdekur dhe dy te tjere u plagosen, ne nje tentative arratie ndaj policise, e cila i ishte vene pas, pasi i kishte konstatuar teksa po leviznin me nje makine te vjedhur.

karabinier

Mediat italiane shkruajne se shqiptaret me nje makine BMW te vjedhur sapo pane policine rriten shpejtesine me me shume se 200 km ne ore.

 

 

Karabinieret ne Cremona i bene thirrje te ndalonin, por ata nuk iu pergjigjen, perkundrazi shtuan shpejtesine dhe u larguan. Ne shpejtesi e siper, makina doli nga rruga dhe perfundoi e permbysur.

makina

Nje nga tre personat ne makine, nje 31 vjecar emri i te cilit ende nuk behet i ditur vdiq menjehere, dy te tjeret u transportuan ne spital.

Ne makine iu gjeten sende kompromentuese, perfshire para dhe bizhur, qe dyshohet se mund te jene te vjedhura.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.