Skandali Xhafaj/ Edi Rama vonon përgjigjen, ja kur flet

Kryeministri Edi Rama do të mbajë nesër paradite qëndrimin e tij mbi skandalin që ka prekur Ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj. Ka qenë vetë kryeministri Edi Rama i cili ka njoftuar përmes rrjeteve sociale se do të flasë nesër për këtë çështje.

Jemi të gjithë njësoj?JO, s’kemi qenë asnjëherë të gjithë njësoj e s’do jemi kurrë njësoj!Nesër në 11.00 përpara Grupit Parlamentar, qëndrimi im për situatën e krijuar me Ministrin e Brendshëm dhe ecurinë e përpjekjes diplomatike drejt objektivit historik të çeljes së negociatave.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.