Si e kopjon Elisa Spiropali, Edi Ramën, mos e humbisni këtë video

Një video e emisionit “Boom” në Ora News, tregon se si Elisa Spiropali e kopjon Edi Ramën, në mënyrën e komunikimit në parlament. Veprimet e Spiropalit janë thuajse identike me të Ramës.

Video:

Skënderbuçi dhe Spiropalla e tij!Video nga Emisioni "BOOM" – Ora News

Gepostet von Lolita. am Donnerstag, 7. Februar 2019

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.