Shqiptari mahnit jurinë e “The Voice” në Francë (VIDEO)

Me talentin e tij në muzikë po korr shumë sukses në Francë. Është fjala për një djalë të ri shqiptar, i cili po triumfon në spektaklin francez “The Voice”.

Gjon Muharremaj 1

 

Gjon Muharremaj është 20 vjeç dhe tashmë i ka kaluar fazat e para të përzgjedhjes dhe renditjes nëpër skuadra.

Gjon Muharremaj

Gjoni i cili është në grupin e këngëtarit të njohur Mika, është në mesin e 12 konkurrentëve në nivelin e avancuar në “The Voice” dhe ka përballë një garë të fortë.

voice of francw

Së fundi, një performancë e tij ka mahnitur jurinë aq sa në fund, të gjithë u ngritën në këmbë të mahnitur.

20-vjeçari  njihet me emrin e artit Gjon’s Tears dhe kur ishte vetëm 12 vjeç ka mahnitur jurinë e “Albanians Got Talent” me zërin e tij.

Ndërkohë Gjoni ka lindur në Zvicër dhe babanë e ka nga Kosova ndërsa nënën nga Tirana.Gjon Muharremaj 3

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.