Shqiptari kapet me heroinë në Igumenicë (fotot)

Mbi 6 kg heroine jane kapur ne nje automjet super luksoz ne portin e Igumenices. Ne automjetin tip “Mercedes-Benz” S-Class, qe drejtohej nga nje shqiptar me pasaporte spanjolle, u gjeten dhe sekestruan 14 pako alumini dhe karboni qe permbanin 6 kg 80 gram heroiyne. Ne pranga ra dejtuesi 38-vjecar emri i te cilit nuk eshte bere i ditur. Droga u zbulua nga qeni i policise “Lesi”. Mjeti do te hipte ne traget per Itali.

86b4b8cf-3ecb-4263-8da0-514e29f20f7f918892cd-a386-4412-88c4-569e3d779c1e6acdf1d8-5ec9-45b7-b903-054fc2724f87

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.