Shqiptari dhunon bashkëshorten italiane, e pëson keqazi

Një 30 vjeçar shqiptar përfundon në prangat e policisë italiane.

Shqiptari me inicialet S.F është denoncuar nga bashkëshortja e tij për ushtrim dhune.

Mediat italiane shkruajnë se 27-vjeçarja ka treguar se ai e dhunonte vazhdimisht, madje edhe e kërcënonte se do ta vriste fare.

Në kuadër të dëshmisë dhe të verifikimit të fakteve, duke e konsideruar rrezik edhe për fëmijët e vegjël, policia vendosi ta cojë atë pas hekurave.

Ndërkaq policia italiane bën apel ndaj grave të mos heshtin ndaj rasteve të dhunës në familje.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.