Shqiptari arratiset nga burgu në Greqi

Një 30-vjeçar shqiptar raportohet se është arratisur nga një burg në Tirintha (Nafplion, Greqi).

Sipas mediave lokale, shqiptari kishte dalë nga qelia në mëngjes bashkë me të burgosurit e tjerë, por nuk u kthye më aty.

Një aksion policor ka nisur për arrestimin e 30-vjçarit, gjeneralitetet e të cilit dhe as arsyeja pse ndodhej në burg, nuk bëhen me dije nga raportimet e mediave lokale.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.