Shqipëria fitore më në fund ndaj Moldavisë, shpërthen festa

Po luheshin sekondat e fundit të shtesës kur Ramadani realizon një supergol

Më në fund, Shqipëria ka fituar me avantazh 2-0 përballë Moldavisë në ndeshjen eliminatore për Kampionatin Europian.

Në minutën e 65’ ishte Cikalleshi i cili nuk e kishte të vështirë për të shënuar me portën e boshatisur, dhe në minuten e 92 Ramadani shenoi një supergol.

KOMENTI LIVE: 

65′ GOOOOOL SHQIPËRIA 1-0/ Cikalleshi kalon në avantazh kuqezinjtë.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.