Shpëtohet një grua në Fier, rrezikonte të mbytej në lumë

Një grua të cilën po e merrte rrjedha e lumit Seman në vendin e quajtur “Çeligrad” në Fier, është shpëtuar nga policia në bashkëpunim me qytetarët.

Mësohet se dy punonjës policie konstatuan 51-vjeçaren M. T, që po rrezikonte të mbytej. Menjëherë punonjësit e policisë shkojnë në ndihmë të kësaj shtetaseje dhe në bashkëpunim me qytetarët bënë të mundur shpëtimin e saj.

M. T., u dërgua me ambulancë në Spitalin Rajonal Fier dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.