Shehi: Rama në Kuvend degjenerim total

I ftuar në emisionin ‘A Show’ ishtë i ftuar deputeti Dashamir Shehi. Ai pyetur nga gazetari Adi Krasta, Shehi ka folur për situatën pliotike në vend. Shehi foli për deklaratat e kryenministrit Rama të bëra kohët e fundit në Kuvend, ku i cilësoi ato një degjenerim total. Përgjigjia e Ramës është degjenerim i përgjithshëm – tha Shehi.  Nuk mund ta shkatërrojmë vendin për partinë. Administrata shtetërore duhet të jetë e aftë dhe të punojë në të mirë të vendit- vazhdoi më tej deputeti. Ai në studoi tregoi edhe një rast ku për një çështje të madhe dhe të rëndësishmë i ishte drejtuar Ramës, dhe kishte marrë një përgjigjë jo korrekte. Sipas kësaj nuk i duhet besuar më Ramës.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.