Salianji i përgjigjet Ballës: Më thuaj ku je, se vij ta jap edhe ty provën

Deputeti i PD-se, Ervin Salianji i eshte pergjigjur flake per flake akuzave te bera ne adrese te tij, nga socialisti Balla, i cili, pasi doli nga seanca e pare gjyqesore per padine ndaj kryedemokratit Basha, tha se Salianji iku me vrap dhe nuk e dorezoi proven per ceshtjen “Babale”.

 

 

Reagimi i Salianjit

Taulant, unë jo vetëm që nuk iki me vrap, por vij aty ku jeni. Mē thuaj si kryeprokuror që je kur me solli shkresë prokuroria? Si kryeprokuror qe je me thuaj ku te vij se vij ta jap edhe ty provën që e pa i madh e i vogël!

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.